Navigace+

Blog Selfino.cz – Novinky, rady a tipy ze světa parfémů a kosmetiky

Publikováno: Prosinec 2014

Novinky, rady a tipy ze světa parfémů a kosmetiky Elnino.cz. Na Selfino.cz najdete mnoho cenných informací, poradí Vám a pobaví Vás.

Druh realizace: Web design, Blog, Grafický návrh, Logotyp, Redesign, Responzivní design, SEO, Správa webu, Redakční systém, WordPress

Štítky: , ,

Autor: and

Publikováno:

Aktualizováno:

Co je nového na Selfino?

Novinky, rady a tipy ze světa parfémů a kosmetiky

Nezapomenutelný východ slunce s vůní Sky di Gioia

Ještě stále jste nenašla tu pravou letní vůni? Máme pro vás tip na žhavou novinku letošního roku! Na jaře 2017 spatřila světlo světa nová dámská vůně od značky Giorgio Armani. Řada Gioia se tak rozrostla o další pokračovatelku. Květinově-ovocná vůně Sky di Gioia je ideální volbou pro letní sezónu dovolených. Čím si získá i vaše srdce?

Příspěvek Nezapomenutelný východ slunce s vůní Sky di Gioia pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 22. 6. 2017

Beauty tipy: Krásná přes noc

S našimi beauty vychytávkami se již budete probouzet pouze krásná a zářivá. Jak docílit lesklých a zdravých vlasů? Čím prozáříte svou pleť?

Příspěvek Beauty tipy: Krásná přes noc pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 13. 6. 2017

Existuje dokonalý make-up?

Najít dokonalý make-up je někdy jako hledat jehlu v kupce sena. Představte si, že byste nalezla make-up, který perfektně přilne k pleti, vyzmizíkuje všechny nedokonalosti pleti a bude vypadat stejně ráno i večer po celém dni v práci. Že takový neexistuje? Omyl, milé dámy! S make–upy z řady Double Wear od značky Estée Lauder se sny stávají realitou!

Příspěvek Existuje dokonalý make-up? pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 5. 6. 2017

CK All: Novinka roku 2017

V letošním roce značka Calvin Klein rozšířila svou unisex kolekci o novou řadu CK All, která doplňuje dvojici legendárních vůní. Tradice svěžích a vždy moderních unisex vůní tedy směle pokračuje.

Příspěvek CK All: Novinka roku 2017 pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 31. 5. 2017

Slečna Brazilka Bvlgari Omnia Paraiba

Dámská vůně Bvlgari Omnia Paraiba je jiskřivá, povzbudivá a okouzlující vůně, která probudí všechny smysly. Podlehněte exotické vůni inspirované brazilskou džunglí, bělostnými plážemi a oceánem.

Příspěvek Slečna Brazilka Bvlgari Omnia Paraiba pochází z Selfino

Autor: Kača
Publikováno: 17. 5. 2017

Recenze kosmetiky Payot

Synonymum krásy, luxusu a zdraví - to je Payot. Francouzská značka, která dnes představuje skutečného dermatologického a kosmetického giganta. Pokud tedy chcete své pleti dopřát špičkovou péči, Payot je tou správnou volbou.

Příspěvek Recenze kosmetiky Payot pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 16. 5. 2017

Jak připravit své nohy na letní sezónu?

Neupravená chodidla se ztvrdlou kůží rozhodně nejsou tím, čím bychom na sebe chtěli v létě poutat pozornost. Hebké a na pohled upravené nohy by měly být samozřejmostí. Ne každý si však může dovolit jednou týdně navštěvovat pedikúru. Poradíme vám, jak péči o nohy zvládnout s minimálními náklady i u sebe doma.

Příspěvek Jak připravit své nohy na letní sezónu? pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 15. 5. 2017

Bentley For Men Intense: Vůně, která vás dostane!

Ne a ne najít tu správnou vůni pro svého partnera? Od muže, který bude vonět vůní Bentley For Men Intense, se neodtrhnete.

Příspěvek Bentley For Men Intense: Vůně, která vás dostane! pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 11. 5. 2017

Cheap and Chic Moschino: I Love Love

Dámský parfém Cheap and Chic Moschino I Love Love je veselá a čerstvá vůně, která vykouzlí spontánní úsměv na tváři. A právě takovému úsměvu se nedá odolat. Italové opět dokazují, že móda a vše kolem je jejich parketa.

Příspěvek Cheap and Chic Moschino: I Love Love pochází z Selfino

Autor: Kača
Publikováno: 7. 5. 2017

Velkolepá vůně Mon Guerlain

Co by byl svět parfémů bez značky Guerlain. Není se čemu divit, že uvedení jejich nové dámské vůně Mon Guerlain se stalo ve světě parfémů výrazně sledovanou událostí.

Příspěvek Velkolepá vůně Mon Guerlain pochází z Selfino

Autor: Jana
Publikováno: 27. 4. 2017